Policjanci stalowowolskiej drogówki zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który jadąc skodą, przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle, nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Powodem ucieczki był alkohol.
W Sylwestra, po godzinie 22, policjanci patrolujący teren miasta Stalowa Wola, zauważyli kierującego skodą, który przejechał skrzyżowanie ul. Chopina z Al. Jana Pawła II na czerwonym świetle.

- Patrol pojechał za pojazdem używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący nie zastosował się do wydawanych poleceń nakazujących zatrzymanie i zaczął przyspieszać. Na ul. Mieszka kierujący skodą stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie posesji. Mężczyzna wysiadł z pojazdu i zaczął uciekać. Policjanci kontynuowali pościg pieszo i zatrzymali mężczyznę - przekazała KPP w Stalowej Woli.


Po wylegitymowaniu okazało się, że jest to 35 -letni mieszkaniec województwa śląskiego. Badanie wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwość i niezatrzymania się do kontroli, do których popełnienia przyznał się. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.