Trudne warunki drogowe sprawiły, że na drogach powiatu stalowowolskiego doszło w poniedziałek do 7 kolizji. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w tych zdarzeniach nie odniosła poważniejszych obrażeń.
Opady śniegu i siarczysty mróz sprawiły, że na terenie Stalowej Woli i powiatu policjanci odnotowali 7 kolizji. Żadna z osób uczestniczących w tych zdarzeniach nie odniosła poważniejszych obrażeń. Pomimo trudnych warunków drogowych tego dnia nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

Do najgroźniejszego zdarzenia doszło o godzinie 10, na drodze wojewódzkiej 855 w miejscowości Lipa, gdzie kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu toyotą, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Kierujący toyotą i jego pasażerka zostali przewiezieni do szpitala na badania. Nie wymagali hospitalizacji. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

kolizje w Stalowej Woli

Na terenie miasta doszło do 6 zdarzeń. Na ul. Czarnieckiego odnotowano dwie kolizjie - w jednej kierujący volvo najechał na tył hundaya, a w drugiej kierująca mazdą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z pojazdem renault.

Na ul. Przemysłowej w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości kierujący peugeotem najechał na tył dacii. Na ul. Energetyków doszło do zderzenie się trzech pojazdów w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu przez kierującego oplem. Na ul. Poniatowskiego w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze kierujący nissanem najechał na tył mercedesa. Na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Komisji Edukacji Narodowej kierujący audi wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w sygnalizator świetlny.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.