Skoda, jadąca od miejscowości Wierzawice uderzyła w bok składu pociągu osobowego, przejeżdżającego przez przejazd kolejowy. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.
O dużym szczęściu może mówić kierowca osobowej skody, który w piątek po godzinie 16, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym, zderzył się z pociągiem relacji Przemyśl-Warszawa.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Wierzawice w powiecie leżajskim. Kierujący samochodem 40-latek, jadąc od strony miejscowości Wierzawice na niestrzeżonym przejeździe kolejowym uderzył w bok jadącego w kierunku Leżajska pociągu. Na szczęście w wyniku tej kolizji nikt nie ucierpiał. Zniszczony został jedynie samochód.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że zarówno maszynista jak i kierowca byli trzeźwi. Za spowodowanie kolizji z pociągiem, kierowca skody otrzymał mandat w wysokości 1100 zł. oraz 10 punktów karnych.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejazdów kolejowych! Zderzenie samochodu z pociągiem może kosztować zdrowie, a nawet życie.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.