Na autostradzie A4 na odcinku pomiędzy Rzeszowem a Korczową doszło do wypadku drogowego z udziałem autobusu, przewożącego kilkadziesiąt osób.
W niedzielę (28 stycznia) około godziny 23:00 doszło do wypadku autokaru turystycznego, przewożącego kilkadziesiąt osób, na zjeździe z autostrady A4, przy węźle Jarosław Zachód.

- Po przybyciu w miejsce wezwania okazało się, że kierowca autokaru przewożącego aż 67 osób, nie zachował należytej ostrożności i wjechał do rowu. Na szczęście nie doszło do dachowania pojazdu i powstania poważnych obrażeń u wielu osób. Jeden pacjent został przewieziony do szpitala, czterem osobom udzielono pomocy medycznej na miejscu zdarzenia. Pozostali pasażerowie nie wymagali pomocy medycznej - przekazała Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

Na miejsce wypadku zadysponowano Zespoły Ratownictwa Medycznego z Rzeszowa, Łańcuta, Kańczugi, Jarosławia, Radymna i Przeworska.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.