Policjanci jarosławskiej drogówki zatrzymali 38-latka, który posiadał mefedron. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy.
Kilka dni temu w Wierzbnej, policjanci jarosławskiej drogówki w trakcie pełnienia służby, zmierzyli prędkość kierującemu toyotą. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym o 23 km/h za szybko, w związku z czym został zatrzymany do kontroli.

W trakcie dalszych czynności okazało się, że mężczyzna posiada w pojeździe woreczek foliowy wewnątrz którego znajdowała się folia aluminiowa i krystaliczna substancja. Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to mefedron.


Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Kowodrzy w związku z ustaleniem miejsca pobytu. Kierujący toyotą był trzeźwy. Została mu pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających.

38-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.