Policjanci z przemyskiej komendy zostali wezwani na interwencję w związku z niepokojącym zachowaniem jednego z pasażerów autokaru wycieczkowego. Na miejscu funkcjonariusze zastali 32-letniego mieszkańca województwa dolnośląskiego, przy którym ujawnili narkotyki.
Do przemyskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z pasażerów autobusu wycieczkowego zachowuje się agresywnie wobec innych i być może jest pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna miał wysiąść z autobusu i przez jego zachowanie opóźniała się cała wycieczka.

Policjanci udali się do miejscowości Duńkowiczki, gdzie miało miejsce zdarzenie. Podczas czynności przy 32-letnim mieszkańcu województwa dolnośląskiego ujawnili 3 woreczki foliowe z zawartością zielonego suszu i jeden z białą substancją. Przeprowadzone badania wykazały, że biała substancja to mefedron, a susz roślinny to marihuana.

BMW pełne narkotyków
Mężczyzna został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających. Wobec 32-latka prokurator zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru i zakazu opuszczania kraju. Za posiadanie narkotyków grozi kara 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.