Policjanci z Komisariatu Policji w Dubiecku, ustalili sprawcę usiłowania włamania do sklepu spożywczego w Nienadowej. 34-letni mieszkaniec gminy Dubiecko usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
16 stycznia br., dyżurny przemyskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące usiłowania włamania do jednego ze sklepów na terenie Nienadowej. Sprawca próbował sforsować drzwi wejściowe do sklepu wyłamując jedno ze skrzydeł. Spłoszony alarmem uciekł z miejsca zdarzenia i swojego zamiaru nie osiągnął.

Po przejrzeniu nagrań z kamer sklepowego monitoringu policjanci z Dubiecka rozpoznali sprawcę. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec gminy Dubiecko, który w przeszłości był już karany za podobne czyny. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem, a także nie uniknie odpowiedzialności za uszkodzone drzwi. Podczas przesłuchania, swoje zachowanie tłumaczył chęcią zaspokojenia pragnienia.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.