W związku z planowanym protestem rolników, na terenie województwa podkarpackiego występować będą utrudnienia w ruchu. Rolnicy zapowiadają protesty na odcinkach kilku głównych dróg Podkarpacia. Policjanci będą dbać o bezpieczeństwo i kierować na objazdy.
W piątek, 9 lutego, w godzinach od 10 do 15, odbędzie się planowany protest rolników, który może wpłynąć na utrudnienia w ruchu.

- Mieszkańcy Podkarpacia oraz kierowcy podróżujący drogami naszego województwa mogą spodziewać się w tym dniu utrudnień w ruchu. W związku z tym apelujemy do wszystkich kierowców o wyrozumiałość oraz cierpliwość. Jeżeli konieczne będzie przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów - przekazuje Podkarpacka Policja.

Zachęcamy do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją na drogach.

Utrudnienia będą występować w powiecie: leżajskim, przeworskim, przemyskim, jasielskim, krośnieńskim, lubaczowskim, ropoczycko-sędziszowskim, jarosławskim.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.