13-latek, kierując quadem, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo. Chłopiec został przewieziony do szpitala. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
W niedzielę (11 lutego) po godz. 16, dyżurny stalowowolskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jastkowice. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 13-latek, kierujący quadem, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Nastolatek z obrażeniami został przewieziony do szpitala.

Pojazd, którym jechał nie posiadał aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia. Jak się okazało, za czterokołowcem, samochodem jechali jego mama z partnerem. Oboje byli pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalają kto kierował tym pojazdem.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia oraz to, czy opiekunowie swoim zachowaniem narazili chłopca na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.