Kierujący osobową dacią najechał na tył przyczepki ciągniętej przez volkswagena. Pasażerka volkswagena trafiła do szpitala a 60-letni kierowca dacii został zatrzymany. Jak się okazało, mężczyzna miał prawie promil alkoholu w organizmie.
W sobotę przed godziną 16, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na odcinku drogi S19 w miejscowowści Zarzecze. Ze zgłoszenia wynikało, że w wyniku zdarzenia zostały zablokowane oba pasy ruchu.

Na miejscu interwencji, policjanci zastali dwa osobowe pojazdy oraz przyczepkę, której elementy zablokowały jezdnię. Jak ustalili funkcjonariusze, 60-letni kierowca dacii, najechał na tył przyczepki ciągniętej przez osobowego volkswagena, w którym oprócz 31-letniego kierowcy znajdowała się 29-letnia pasażerka oraz dwoje dzieci w wieku roku i 6 lat.


W trakcie wykonywanych czynności na miejscu zdarzenia, policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących pojazdami. 31-letni kierowca volkswagena był trzeźwy a 60-letni kierowca dacii, miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Pasażerka volkswagena trafiła do szpitala. Kierowca dacii został zatrzymany. Grozi mu teraz kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.