W dniu (08.06.2017r.) po godzinie 12 Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zostali poinformowani o wypadku w miejscowości Gorzyce.
REKLAMA (Usuń reklame)
Po dojechaniu na miejsce zdarzenia policjanci ustalili że 36-latek kierujący pojazdem marki BMW z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni doprowadzając do wypadku z pojazdem marki Toyota. W Wyniku zderzenia do szpitala trafiły trzy osoby w tym 10-miesięczne dziecko. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu pracują straż pożarna z Gorzyc i z Tarnobrzega, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego. W wyniku wypadku auta nie nadają się do dalszej jazdy
REKLAMA (Usuń reklame)
Zobacz więcej
Policjanci zatrzymali rozpędzonego Hyundaia. Kierowca miał 1,14 promil
Policjanci interweniowali przez hałas - znaleźli poszukiwanego
Ostrzeżenie dla wszystkich powiatów Podkarpacia
Bieg im. Lotnej Kompanii Szturmowej im. por. Stanisława Maczka w Haczowie [ZDJĘCIA]
Krosno wyróżniło zasłużonych dla kultury i sportu
Kierowca Audi potrącił policjanta. Zarzuty dla mieszkańca powiatu krośnieńskiego
Popisy za kierownicą skończyły się surową karą dla 19-latka
Komentarze
Dodaj komentarz