Dziś (07.06.2017r.) około godziny 15.00 dyżurny PSP w Tarnobrzegu odebrał zgłoszenie o pożarze składowiska drewna w Trześni.
REKLAMA (Usuń reklame)
Po otrzymaniu zgłoszenia wysłany został jeden zastęp z JRG Tarnobrzeg i OSP z Gorzyc oraz Trześni. Po dojechaniu na miejsce dowódca zastępu ustalił że pali się nie wielka sterta drewna. Dowódca zdecydował o rozwinięciu linij gaśniczej. Akcja trwała około godziny. Po akcji zastępy wróciły do jednostek. Pożar przyniósł niewielkie straty.
REKLAMA (Usuń reklame)
Zobacz więcej
Kolizja w Moderówce. Ciężarówka wjechała do rowu i przewróciła się na bok
Akcja policji w pięciu miejscowościach - nie obyło się bez mandatów
Lubatowa. Kompletnie pijany 29-latek przewrócił się na rowerze
Pościg ulicami Krosna zakończony kolizją
Interwencja służb w jednym z bloków w Krośnie
Seniorzy z Krasnej świętowali przy muzyce i tradycyjnych pieśniach
Wypadek w Iwoniczu. Jeden z pojazdów po zderzeniu wjechał do rzeki
Komentarze
Dodaj komentarz