Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu trzech samochodów osobowych.
REKLAMA (Usuń reklame)
Przed godz. 12, dyżurny jednostki policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. Doszło do niego na ul. Sikorskiego w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19- letni mężczyzna kierujący seatem toledo najechał na tył jadącego przed nim seata Leona, który uderzył jadącego przed nim volkswagena golfa. W wyniku zderzenia się pojazdów 25-letnia kobieta, kierująca leonem i jej 48-letnia pasażerka trafiły do szpitala.
REKLAMA (Usuń reklame)
Źródło: KWP
Zobacz więcej
Śladami Wyspiańskiego w Rymanowie-Zdroju. Zaproszenie na wieczór autorski
Wspólny marsz, gimnastyka i chwila oddechu. "Babski Szlak" w Potoku
Rusza budowa Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej
Sobótka w Zagrodzie Etnograficznej w Rogach: tradycja i zwyczaje związane z nocą świętojańską [ZDJĘCIA]
Zmienili nazwiska i próbowali wjechać do Polski. Straż Graniczna odkryła prawdę
Policja uczyła seniorów jak nie stracić oszczędności życia
MKS Krosno zmienia trasę trzech linii
Komentarze
Dodaj komentarz