Dwie osoby ucierpiały w wypadku do którego doszło wczoraj w Radawie (gm. Wiązownica, pow. jarosławski). Kierowca był pod wpływem alkoholu.
REKLAMA (Usuń reklame)
Wczoraj po godzinie 15, służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku do którego doszło w miejscowości Radawa. Jak ustalili policjanci, kierowca Audi jadąc w kierunku Radawy, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Samochodem podróżowało dwóch mężczyzn, kierowca - 49-letni mieszkaniec gminy Roźwienica i pasażer - 40-letni mieszkaniec Wiązownicy. W wyniku wypadku obydwaj zostali poszkodowani i przewiezieni do Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Kierowca został poddany badaniu alkomatem i jak się okazało, miał ponad promil alkoholu w organizmie.
REKLAMA (Usuń reklame)
Źródło: KPP Jarosław
Zobacz więcej
Rodzinne pikniki z ważną lekcją bezpieczeństwa w tle
Wacław Turek: historie fotografią pisane [ZDJĘCIA]
Kolizja w Moderówce. Kierująca Peugeotem wjechała do rowu na DK28
Taneczny finał sezonu w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie!
Pili i wsiedli za kierownicę. Policyjna akcja ujawniła nieodpowiedzialnych kierowców
Trzy miejsca w Krośnie z czasowym zamknięciem. Zmiany ruszą 29 czerwca
Niebezpieczny poranek na A4
Komentarze
Dodaj komentarz