W Komendzie Powiatowej Policji w Dębicy odbyło się wprowadzenie na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy. Podczas uroczystej zbiórki Komendant Powiatowy Policji w Dębicy podinsp. Maciej Gawryś wręczył nadkom. Tomaszowi Kobie rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, awansujący go do pełnienia obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy.
Nowy Zastępca podziękował za obdarzenie go zaufaniem i powierzenie obowiązków na tym stanowisku. W dalszej kolejności przedstawiony został dotychczasowy przebieg służby nowego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Dębicy.


Komentarze
Dodaj komentarz