W miniony weekend jak zawsze nad bezpieczeństwem podróżujących w naszym powiecie czuwali policjanci z drogówki.
W tym czasie na drogach powiatu dębickiego doszło do 4 kolizji drogowych. Mundurowi ujawnili 5 skrajnie nieodpowiedzialnych kierujących rowerami. Policjanci przeprowadzili 72 kontrole drogowe i ujawnili 57 wykroczeń z czego znaczna większość przewinień dotyczyła przekroczenia dozwolonych limitów prędkości. Z tego powodu 5 kierujących straciło swoje prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące. Stróże prawa za popełnione wykroczenia, ukarali kierowców 45 mandatami.
Komentarze
Dodaj komentarz