Policjanci z jarosławskiej jednostki rozpoznali i zatrzymali 21-letniego mieszkańca Jarosławia. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków.
W sobotę około godz. 23, policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego jarosławskiej komendy, patrolując jedną z ulic Jarosławia, zauważyli mężczyznę, którego rozpoznali jako osobę poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze podjęli wobec niego interwencję.

Rozpoznanie okazało się trafne. 21-letni mieszkaniec Jarosławia uchylał się od wykonania wyroku sądu i był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności, za popełnione przestępstwo posiadania narkotyków.

Podczas kontroli policjanci znaleźli u 21-latka woreczek z białymi kryształkami. Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że jest to mefedron. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

21-latek usłyszał zarzuty posiadania narkotyków, a następnie został przewieziony do zakładu karnego. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.