Leżajscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj po południu, na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach. Kierujący osobowym volkswagenem zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wypadku ucierpiały trzy osoby.
Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 17, na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach. Według wstępnych ustaleń policjantów 38-letni kierujący osobowym volkswagenem, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie wjechał do rowu i uderzył w betonowy przepust. Samochodem, oprócz kierującego podróżowała 38-letnia kobieta, ich 14-letnia córka oraz pies.

Z dotychczasowych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem najprawdopodobniej nieprawidłowo przewoził czworonoga, który podczas jazdy znajdował się na przednim fotelu pasażera. Nie zachowując należytej ostrożności, zajmował się nim podczas jazdy, co było przyczyną utraty kontroli nad kierowanym pojazdem.

Wypadek w Wierzawicach

W wyniku tego zdarzenia wszyscy uczestnicy trafili do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zwierzę zostało przekazane pod opiekę najbliższej rodzinie. 38-letni kierowca był trzeźwy. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracowali policjanci, gromadząc materiał dowodowy, który na dalszym etapie postępowania pozwoli na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.