W Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której z czynną służbą w Państwowej Straży Pożarnej pożegnał się asp. sztab. Kamil Czechura.
22 listopada w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której z czynną służbą w Państwowej Straży Pożarnej pożegnał się asp. sztab. Kamil Czechura - dowódca sekcji w Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej w Nowej Dębie.

Odejście na emeryture aspiranta z JRG Nowa Dęba

Asp. sztab. Kamil Czchura służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 2003 roku jako kadet Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Po ukończeniu służby kandydackiej w 2005 roku rozpoczął służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Tarnobrzegu na stanowisku starszego ratownika. W kolejnych latach służby zajmował stanowiska: specjalisty ratownika, dowódcy zastępu, a od grudnia 2013 roku dowódcy sekcji w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie.
W czasie służby asp. sztab. Kamil Czechura został odznaczony za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych brązowym medalem "Za Długoletnią Służbę".
Komendant miejski PSP w Tarnobrzegu mł. bryg. Marian Róg przedstawił karierę zawodową strażaka i podziękował za służbę w strażackich szeregach, a następnie złożył życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w realizacji nowych planów życiowych.

Odejście na emeryture aspiranta z JRG Nowa Dęba

Zwracając się do strażaka odchodzącego na emeryturę dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie bryg. Robert Głaz, w imieniu wszystkich strażaków JRG wyraził słowa podziękowania za koleżeńską postawę i zawsze duże zaangażowanie w wykonywanie zadań służbowych w jednostce.
Na zakończenie uczestnicy uroczystości złożyli koledze Kamilowi serdeczne życzenia oraz obdarowali pamiątkowymi prezentami.

Odejście na emeryture aspiranta z JRG Nowa Dęba


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.