W Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której z czynną służbą w Państwowej Straży Pożarnej pożegnał się asp. sztab. Kamil Czechura.
22 listopada w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której z czynną służbą w Państwowej Straży Pożarnej pożegnał się asp. sztab. Kamil Czechura – dowódca sekcji w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Nowej Dębie.Asp. sztab. Kamil Czchura służbę w Państwowej Straży Pożarnej rozpoczął w 2003 roku jako kadet Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Po ukończeniu służby kandydackiej w 2005 roku rozpoczął służbę w Komendzie Miejskiej PSP w Tarnobrzegu na stanowisku starszego ratownika. W kolejnych latach służby zajmował stanowiska: specjalisty ratownika, dowódcy zastępu, a od grudnia 2013 roku dowódcy sekcji w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie.
W czasie służby asp. sztab. Kamil Czechura został odznaczony za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych brązowym medalem „Za Długoletnią Służbę”.
Komendant miejski PSP w Tarnobrzegu mł. bryg. Marian Róg przedstawił karierę zawodową strażaka i podziękował za służbę w strażackich szeregach, a następnie złożył życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w realizacji nowych planów życiowych.Zwracając się do strażaka odchodzącego na emeryturę dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowej Dębie bryg. Robert Głaz, w imieniu wszystkich strażaków JRG wyraził słowa podziękowania za koleżeńską postawę i zawsze duże zaangażowanie w wykonywanie zadań służbowych w jednostce.
Na zakończenie uczestnicy uroczystości złożyli koledze Kamilowi serdeczne życzenia oraz obdarowali pamiątkowymi prezentami.
Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.