ŚMIERTELNY WYPADEK W ZAPAŁOWIE
Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 23.12.2019(poniedziałek) między Ryszkową Wolą, a Zapałowem. W wyniku zderzeniu renaulta z volkswagenem, śmierć poniosła 84-letnia pasażerka passata. Cztery osoby z obrażeniami zostały przewiezione do szpitala.

Do wypadku doszło po godz. 14, między miejscowościami Ryszkowa Wola, a Zapałowem, w powiecie jarosławskim, na drodze wojewódzkiej 865. Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca renaultem, 25-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, jadąc od Ryszkowej Woli w kierunku Zapałowa, nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, zjechała na przeciwległy pas jezdni, doprowadzając do czołowego zderzyła z volkswagenem.

W wyniku doznanych obrażeń, mimo podjętej reanimacji, 84-letnia pasażerka volkswagena zmarła. Kierujący volkswagenem 23-letni mieszkaniec gminy Roźwienica oraz 25-letni pasażer tego pojazdu, zostali przewiezieni do szpitala. Z obrażeniami ciała do szpitala trafiły także kierująca renault oraz 19-letnia mieszkanka gminy Wiązownica, pasażerka tego pojazdu.

Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Sporządzili stosowną dokumentację, która pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Facebook, Google News i Twitter