20-letni kierujący audi został zatrzymany przez funkcjonariuszy krośnieńskiej drogówki. Powodem policyjnej interwencji było znaczne przekroczenie prędkości przez młodego kierowcę, który w terenie zabudowanym rozpędził swój pojazd do ponad 140 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.
W piątek, policjanci z wydziału ruchu drogowego krośnieńskiej komendy kontrolowali prędkość z jaka poruszają się kierowcy w miejscowości Ustrobna. Po godz. 14, mundurowi przerwali brawurową jazdę kierującemu audi, który w terenie zabudowanym jechał z prędkością 143 km/h.

Za kierownicą auta siedział 20-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Policjanci zatrzymali młodemu mężczyźnie prawo jazdy oraz ukarali go wysokim mandatem.

Pamiętajmy, że przekraczanie dopuszczalnej prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków.Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.