Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj, na ul. Wybrzeże Marszałka Focha w Przemyślu. Kierujący samochodem osobowym potrącił kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych, która z obrażeniami została przewieziona do szpitala.
W środę (30 marca), po godzinie 21, dyżurny z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło na ul. Wybrzeże Marszałka Focha w Przemyślu. Kierujący samochodem osobowym marki Land Rower, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 72-letnią kobietę.
Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Poszkodowana mieszkanka Przemyśla z obrażeniami została przewieziona do szpitala celem wykonania dalszych badań. Kierowca 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego był trzeźwy.

Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze przemyskiej policji. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem, nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego potrącił prawidłowo przechodzącą przez przejście kobietę. Grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym wykonała oględziny miejsca zdarzenia oraz oględziny pojazdu. Samochód został zabezpieczony do celów procesowych.

Kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Trwają czynności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.