Dwóch mieszkańców Cieszanowa usłyszało zarzuty w sprawie pobicia mężczyzny. Obaj zostali zatrzymani i złożyli wyjaśnienia.
Do zdarzenia doszło w ubiegła środę (27 kwietnia) po godz. 22, przed jednym ze sklepów w Cieszanowie w powiecie lubaczowskim. Dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał informację, że 61-latek został pobity przez dwóch innych mężczyzn.

Na miejscu policjanci ustalili, że poszkodowany został pobity przez dwóch mieszkańców Cieszanowa. Napastnicy uderzali go pięściami po głowie i całym ciele, a gdy schował się do samochodu, mężczyźni wyciągnęli go z niego i dalej bili. Policjanci ustalili, że napastnikami byli dwaj mieszkańcy Cieszanowa w wieku 43 i 27 lat. Zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie mężczyznom zarzutów pobicia. Obaj złożyli wyjaśnienia w tej sprawie. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.