Funkcjonariusze Straży Granicznej z Korczowej udaremnili próbę wywozu z UE utraconego bmw. Samochód odnalazł się na polsko-ukraińskiej granicy po prawie 4 latach poszukiwań.
Zdarzenie miało miejsce 2 maja na przejściu granicznym w Korczowej. Do odprawy granicznej podjechała 19-letnia obywatelka Ukrainy, która podróżowała samochodem marki BMW. W trakcie kontroli legalności pochodzenia funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, że pojazd jest poszukiwany. Auto o szacunkowej wartości 25 tys. złotych zostało skradzione w październiku 2018 roku na terytorium Włoch.

Młoda kobieta tłumaczyła, że samochód przewoziła na zlecenie innej osoby i nie wiedziała, że jest poszukiwany. Zatrzymany pojazd przekazano policjantom z Radymna, którzy prowadzą dalszą sprawę.

W bieżącym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału SG zatrzymali 34 pojazdów o łącznej wartości przekraczającej 1,6 mln złotych.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.