Policjanci podejmowali interwencję wobec nietrzeźwego kierowcy fiata, który na ulicy Krakowskiej w Sanoku najechał na znak drogowy. Badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie mężczyzny ponad 1,5 promila alkoholu. Teraz 75-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
16 czerwca po godzinie 22, policjanci drogówki jadąc ulicą Krakowską w Sanoku zauważyli pojazd marki Fiat, którego kierujący najechał na znak drogowy. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny. Mundurowi sprawdzili stan jego trzeźwości. Przeprowadzone badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie 75-letniego mieszkańca powiatu sanockiego.

Mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania, natomiast pojazd, którym się poruszał odholowano. 75-latek za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.