Sanoccy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Besko. Kierująca daihatsu wjechała w ogrodzenie. Okazało się, że kobieta była nietrzeźwa. W organizmie miała blisko promil alkoholu.
19 czerwca, po godzinie 4, dyżurny sanockiej Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Besko. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że policjanci z Krosna wykonujący czynności na ternie powiatu sanockiego zauważyli, że kierującą pojazdem marki Daihatsu, wjechała w ogrodzenie, a następnie próbowała wycofać. Mundurowi zareagowali, zatrzymali kobietę i o całej sytuacji powiadomili sanockich policjantów.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierującej samochodem kobiety. Badanie wykazało, że 21-letnia mieszkanka powiatu sanockiego była nietrzeźwa. W organizmie miała blisko promil alkoholu.
Kierująca przewoziła pasażerów. W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. 21-latka za swoje zachowanie będzie odpowiadała przed sądem. Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.