Policjanci zatrzymali 20-letniego mężczyznę, który odpowie za posiadanie marihuany oraz prowadzenie pojazdu pod jej wpływem. Kierujący bmw zwrócił na siebie uwagę policjantów kiedy jeden z jego pasażerów wyrzucił niedopałek papierosa przez okno pojazdu. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
W niedzielę (26 czerwca) rano policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którego pasażer wyrzucił niedopałek papierosa przez otwarte okno na jezdnię, popełniając wykroczenie. Podczas legitymowania zarówno kierowca bmw jak i dwóch pasażerów zachowywali się nerwowo, a z wnętrza wydobywał się charakterystyczny zapach. Podczas kontroli osobistej u jednego z pasażerów policjanci ujawnili susz roślinny.

20-letni kierujący bmw oraz jego 23-letni pasażer zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Zabezpieczona substancja została zbadana testerem narkotykowym, który potwierdził, że to marihuana. Policjanci poddali badaniu na zawartość narkotyków w organizmie kierującego pojazdem, wynik był pozytywny. Na tej podstawie policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu. Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badań, na których podstawie biegły wyda opinię w postępowaniu o kierowanie pod wpływem środków odurzających.

Zatrzymani mężczyźni zostali przesłuchani. Zebrany materiał dowodowy pozwolił ustalić, że zabezpieczona substancja należała do 20-letniego kierującego bmw. W sprawie trwają dalsze czynności. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.