Wolne dni i letnia pogoda zachęcają do podróżowania jednośladami. A tych na drogi naszego regionu wyjechało już bardzo wiele. Dbając o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego, policjanci prowadzili na Podkarpaciu akcję „Motocykl”. Podczas działań mundurowi skontrolowali ponad 230 motocyklistów i motorowerzystów. Ujawnili 54 naruszeń przepisów, w tym 19 przypadki przekroczenia dozwolonej prędkości.
Wczoraj, (7 lipca) na terenie województwa podkarpackiego trwała policyjna akcja "Motocykl". Pogoda sprzyjała wielbicielom dwóch kółek i wielu z nich zdecydowało się na podróżowanie jednośladami.

Podczas działań funkcjonariusze skontrolowali 238 kierujących motocyklami i motorowerami. Okazało się, że 5 kierujących wsiadło na jednoślady, mimo że nie posiadali do tego wymaganych przepisami uprawnień. 19 skontrolowanych przekroczyło dozwoloną prędkość. 1 kierujący stracił prawo jazdy. Policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.