Mieleccy policjanci zatrzymali 63-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o stosowanie przemocy psychicznej i fizycznej wobec swojej żony i córki.
W ubiegłym tygodniu mieleccy policjanci zostali powiadomieni o przemocy domowej, którą wobec swojej żony oraz córki od kilku miesięcy miał stosować 63-letni mężczyzna. Jak ustalili mundurowi, awantury, wyzwiska, groźby i przemoc zdarzały się w tym domu, gdy mężczyzna był nietrzeźwy. Wtedy rodzina wezwała na pomoc Policję. Mężczyzna był już wcześniej karany za znęcanie się nad rodziną.

Czynności prowadzone przez funkcjonariuszy wykazały, że sprawca znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami rodziny, kierując wobec nich groźby pozbawienia zdrowia i życia. Podczas awantur wyzywał żonę i córkę wulgarnymi słowami oraz uderzał i popychał kobiety.

Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy dał funkcjonariuszom podstawy, żeby przedstawić 63-latkowi zarzut popełnienia przestępstwa. Zatrzymany po raz kolejny stanie przed sądem i odpowie za fizyczne i psychiczne znęcanie się rodziną.

Sąd Rejonowy w Mielcu, na wniosek Policji i prokuratury, zastosował wobec mężczyzny tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.