Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej relacji Tarnobrzeg – Sandomierz.
W czwartek (21 lipca) około godz. 11, policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na ul. Warszawskiej w Tarnobrzegu, (droga wojewódzka nr 723 relacji Tarnobrzeg- Sandomierz).

Z ustaleń policjantów wynika, że 44 letni mężczyzna kierujący seatem leonem jadąc w kierunku Sandomierza, nie zachował szczególnych środków ostrożności podczas wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z fordem, który w tym czasie skręcał na posesję. W wyniku zderzenia pojazdów, kierujący seatem wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji.

kolizja w Tarnobrzegu

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kierowca seata jest pijany. Policyjny alkomat wskazał u 44 latka 1,20 promila alkoholu w jego organizmie. Mieszkaniec Tarnobrzega, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy na kilka lat.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.