Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dzisiaj na skrzyżowaniu w miejscowości Opaka. Kierujący samochodem marki Rover nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi. W wyniku zderzenia się samochodów, do szpitala trafiła kierująca audi.
Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 11, na skrzyżowaniu w miejscowości Opaka. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem marki rover, 67-letni mieszkaniec gminy Lubaczów, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi, 19-letniej mieszkance gminy Lubaczów. W wyniku zderzenia pojazdów, kobieta trafiła do szpitala. Obydwoje kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu policjanci wykonali oględziny i szkic miejsca zdarzenia, dokumentację fotograficzną oraz ustalili świadków. Wszystkie te czynności pomogą teraz w ustaleniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. Droga w tym miejscu przez około godzinę była zablokowana.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.