Strażnicy graniczni z placówki w Horyńcu-Zdroju ujawnili ślady wejścia na pas drogi granicznej i nielegalnego przekroczenia granicy. Szybko ustalili, że sprawcami wykroczenia byli dwaj turyści z Mazowsza.
Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na odcinku granicy, za który odpowiadają funkcjonariusze SG z Horyńca Zdroju. Patrol sprawdzający pas drogi granicznej odnalazł ślady dwóch osób, które nielegalnie przekroczyły granicę z Polski na Ukrainę i z powrotem. W wyniku podjętych działań szybko ustalono sprawców wykroczenia. Było to dwóch 21-letnich mieszkańców województwa mazowieckiego.

- Turyści tłumaczyli, że chcieli sobie tylko zrobić pamiątkowe zdjęcie przy słupku granicznym. Obaj mężczyźni przyznali się do nielegalnego przekroczenie granicy i zostali ukarani mandatem karnym w wysokości po 500 złotych każdy - poinformował Andrzej Bembenek z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.