49-letni kierowca audi, mając ponad 4 promile alkoholu w organizmie, wsiadł za kierownicę i przyjechał do sklepu po alkohol. Został zatrzymany przez policjantów.
Wczoraj (26 października) około godz. 20.30 policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ulicą Cmentarną w Dębicy porusza się pijany kierowca audi. Funkcjonariusze udali się w ten rejon, ustalili miejsce zamieszkania kierowcy, jak również to, że kierowca audi przyjechał do sklepu po alkohol.

- W miejscu zamieszkania policjanci wylegitymowali mężczyznę. 49-letni mieszkaniec Dębicy przyznał się do spożywania wcześniej alkoholu i późniejszego kierowania samochodem. Mężczyzna miał wyraźne problemy z utrzymaniem równowagi. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 4 promile alkoholu - poinformowała KPP w Dębicy.

Pijany kierowca trafił do izby wytrzeźwień. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzut popełnienia przestępstwa. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, utrata prawa jazdy oraz wysoka grzywna. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.