Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie 42-latek, który usiadł za kierownicą audi i zorganizował kulig dla dwójki swoich dzieci w wieku 13 i 14 lat. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie przed sądem.
Kulig to popularna forma zimowej rozrywki, zorganizowany w odpowiedzialny i bezpieczny sposób daje dużo satysfakcji jego uczestnikom. Niestety o tych zasadach zapomniał kierowca audi, który w niedzielę został zatrzymany do kontroli drogowej przez ropczyckich funkcjonariuszy.

Przed godz. 17, policjanci otrzymali zgłoszenie, że ul. Sucharskiego w Ropczycach porusza się kierujący samochodem osobowym, za którym ciągnięte są sanki z dziećmi, a manewry, które wykonuje kierowca są bardzo niebezpieczne. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. We wskazanym rejonie zauważyli kierującego audi, który jeździł w kółko, ciągnąc parę sanek, na którym siedziała dwójka dzieci.

Kierującym audi okazał się 42-letni mieszkaniec Ropczyc. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Okazało się, że kulig zorganizował dla swoich dzieci w wieku 13 i 14 lat. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, natomiast dzieci zostały przekazane pod opiekę matki. Wkrótce za swoje zachowanie 42-latek odpowie przed sądem.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.