Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej przyłączyli się do Szlachetnej Paczki.
Głównym założeniem Szlachetnej Paczki jest skuteczna, konkretna i sensowna pomoc najbardziej potrzebującym. Policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej przyłączyli się do inicjatywy Szlachetnej Paczki i zorganizowali zbiórkę.

- Dzięki zebranym środkom mogliśmy skompletować paczkę dla jednej z potrzebujących rodzin z powiatu kolbuszowskiego. Rodzina, którą wybraliśmy to 84-letni Pan Jan i jego 42-letni syn Michał. Dzięki szczegółowej liście potrzeb zakupiliśmy dla nich niezbędne produkty. Oprócz podstawowych artykułów takich jak żywność, odzież, środki czystości, nie zabrakło też drobnych prezentów i słodyczy na nadchodzące święta - mówią pracownicy z KPP w Kolbuszowej.

W sobotę paczka trafiła do kolbuszowskiego magazynu, a stamtąd zostanie zawieziona do wybranej przez nasz rodziny. Mamy nadzieję, że ofiarowane prezenty wniosą odrobinę radości w rodzinie Pana Jana i Michała.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.