Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu prowadzą poszukiwania 64-letniego mieszkańca Makowej - Józefa Mazura, który w 19 grudnia br. rano wyszedł z miejsca zamieszkania swojej siostry w miejscowości Nowe Sady i udał się w nieznanym kierunku.
Józef Mazur do chwili obecnej nie wrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:
wzrost 170 cm; szczupłej budowy ciała; włosy krótkie, ciemne; uszy średnie, odstające; nos średni, prosty; widoczne braki w uzębieniu. Zaginiony posiada zarost na twarzy w postaci wąsów. Znaki szczególne: pionowa blizna w dolnej części pleców.

Ubiór zaginionego: bluza z kapturem koloru szarego, pod nią kolejna bluza z kapturem koloru czarnego, koszulka t-shirt koloru szarego, spodnie dresowe ciemne, skórzane buty zimowe do kostek koloru czarnego, czarna czapka zimowa materiałowa.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu tel. +48 47-823-33-24, +48 47 823-33-25 lub telefon alarmowy 112.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.