Przemyscy policjanci włączyli się do ogólnopolskiej akcji "Szlachetna Paczka" pamiętając, że jest to wyjątkowa inicjatywa i jeden z najbardziej rozpowszechnionych projektów społecznych w Polsce.
uż od ponad 20 lat, na dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia, kilkanaście tysięcy wolontariuszy ogólnopolskiego projektu "Szlachetnej Paczki" rusza w Polskę by obdarowywać prezentami najbardziej potrzebujące rodziny.

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Przemyślu postanowił dołączyć do tej szczytnej akcji i w ramach koleżeńskiej zbiórki, funkcjonariuszki i funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zebrali blisko 500 produktów. Wśród najpotrzebniejszych rzeczy znalazły się artykuły spożywcze z długimi terminami ważności, artykuły chemiczne, nie zabrakło również słodyczy.
W minioną sobotę zebrane artykuły zostały przekazane przez policjantów z przemyskiej komendy do specjalnego magazynu w Przemyślu, skąd zostaną rozdysponowane osobom potrzebującym.

W imieniu organizatorów, wolontariuszy i obdarowanych osób, dziekujemy wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym naszej jednostki, którzy wsparli akcję i okazali serce.

Pamiętajmy, że biorąc udział w tego typu inicjatywach, mamy wpływ na pomoc osobom potrzebującym.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.