Posłuchaj:

Więcej osób ma szansę znaleźć pracę w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu, Rzeszowie, Jasionce, Krośnie, Krościenku i Barwinku.
Trwa jeden z ostatnich etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu, ogłoszonego końcem lipca br.

Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki zwiększeniu do 170 liczby wolnych etatów mundurowych, więcej osób, które złożyły podania w ramach tego naboru ma szansę założyć mundur funkcjonariusza.

Osoby, które pozytywnie zakończą cały proces postępowania rekrutacyjnego trafią do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 135 etatów), Rzeszowie, Jasionce (18 etatów) a także Krośnie, Krościenku i Barwinku (17 etatów).

Kandydaci przeszli kolejno testy wiedzy, sprawności fizycznej, psychologiczny i kompetencyjny. Zakończył się także etap rozmów kwalifikacyjnych. O ostatecznej zdolności do służby kandydatów orzeknie komisja lekarska podległa MSWiA.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.