12 lat więzienia grozi 32-latkowi, który zaatakował współpracownika szklaną butelką.
W noc sylwestrową, dyżurny z tarnobrzeskiej policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w Baranowie Sandomierskim pobity został mężczyzna.

Jak ustalono, 45-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, został zaatakowany przez jednego ze współpracowników, z którym prowadził montaż paneli fotowoltaicznych na terenie gminy. Podczas spożywania alkoholu, pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni. Agresywny napastnik sięgnął po szklaną butelkę i uderzał nią znajomego w głowę, bił go pięściami po całym ciele, po czym zabrał mu pieniądze.

Powiadomieni o tym zdarzeniu policjanci z Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim, rozpoczęli działania zmierzające do zatrzymania sprawcy przestępstwa. Tuż po zdarzeniu zatrzymali napastnika, który trafił do policyjnego aresztu.

Okazało się, że to 32-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego. W przeszłości był notowany za popełnione przestępstwa. Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut rozboju. Odzyskali też większość gotówki.

Zaatakowali policjantów siekierami, kosą, próbowali oblewać wrzątkiem
Decyzją prokuratora, 32-latek został objęty policyjnym dozorem zakazem opuszczenia kraju oraz zakazem kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonego. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.