20-letni kierowca nissana uszkodził na parkingu inny samochód i bramę wjazdową. Był trzeźwy, jednak badanie na obecność środków odurzających wykazało, że kierował pod ich wpływem.
Do zdarzenia doszło wczoraj (16 stycznia) po godz. 8. Policjanci drogówki zostali skierowania na ul. Batalionów Chłopskich, gdzie miało dojść do uszkodzenia bramy. Na miejscu policjanci zastali 20-letniego mieszkańca Rzeszowa kierujacego nissanem. Na podstawie relacji świadków i uczestników ustalili, że mężczyzna uszkodził wyjeżdżającego z miejsca parkingowego volkswagena oraz bramę wjazdową.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość mężczyzny oraz poddali go badaniu na obecność środków odurzających. Okazało się, że wynik tego drugiego badania badania był pozytywny i wykazał obecność marihuany. W związku z tym od 20-latka pobrano krew na obecność środków odurzających. Ponadto okazało się, że ma on aktywny zakaz prowadzenia pojazdu. 20-latek został doprowadzony do komendy, gdzie wykonano niezbędne czynności.

Teraz grozi mu odpowiedzialność za kierowanie samochodem i spowodowanie kolizji pod wpływem środków odurzających, uszkodzenie bramy, kierowania bez uprawnień oraz niestosowanie się do zakazu sądowego.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.