W miniony weekend niżańscy policjanci przeprowadzili działania mające na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz eliminację z dróg nietrzeźwych kierujących.
Głównym celem prowadzonych przez niżańskich policjantów działań było podniesienie poziomu bezpieczeństwa wśród tej grupy użytkowników dróg, która jest najbardziej narażona na odniesienie poważnych obrażeń w sytuacji uczestniczenia w zdarzeniu drogowym oraz eliminację z ruchu drogowego nietrzeźwych kierujących.

W piątek policjanci prowadzili akcję pn. "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". W sobotę i niedzielę, funkcjonariusze prowadzili działania "Trzeźwość".

Kolejna akcja trzeźwość. Zatrzymano 33 kierowców
Podczas akcji policjanci sprawdzili stan trzeźwości u ponad 1000 uczestników ruchu drogowego. W piątek przed godz. 18. w Rudniku nad Sanem, funkcjonariusze zatrzymali kierującego rowerem 58-latka, który miał 2 promile alkoholu w organizmie. W tym samym dniu, inny patrol mundurowych zatrzymał w Nisku 40-letniego mężczynę, który jechał rowerem mając 3 promile alkoholu. Obydwóch nietrzeźwych kierowców jednośladów czeka teraz sprawa w sądzie. Grozi im grzywna albo areszt.

Pamiętajmy, że o własne bezpieczeństwo w głównej mierze powinniśmy dbać sami, stosując się do obowiązujących przepisów.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.