Uciekał przed policyjnym radiowozem, motorowerzysta wjechał na pole rolne i przewrócił się. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu.
W poniedziałek (20 lutego) około godz. 15.30, kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego, patrolując miejscowość Zielonka, postanowili zatrzymać do kontroli drogowej motorowerzystę. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazali kierowcy zatrzymanie pojazdu. Na widok radiowozu mężczyzna zjechał z drogi między pobliskie zabudowania, a następnie wjechał na pole rolne, gdzie na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. 43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został przebadany na stan trzeźwości. Alkomat wskazał w organizmie 43-latka 2,46 promila alkoholu w jego organizmie.

Ponieważ w trakcie czynności, mężczyzna zaczął uskarżać się na ból nogi, na miejsce wezwano załogę pogotowia, która zabrała go na dalsze badania.

43-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.