Policjanci z posterunku w Ulanowie interweniowali wobec traktorzysty, który w nocy jechał bez włączonych świateł, a styl jego jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy.
Podczas patrolu gminy Ulanów, uwagę policjantów zwrócił ciągnik rolniczy, który jechał bez włączonych świateł. Ponadto styl jazdy traktorzysty wskazywał, że może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariusze postanowili skontrolować kierującego traktorem, jednak ten nie reagował na sygnały do zatrzymania się i próbował odjechać. Policjanci ostatecznie zatrzymali ciągnik na polnej drodze. 55-letni kierowca został poddany badaniu na stan trzeźwości. Mieszkaniec gminy Jarocin miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jednak nie był to koniec "niespodzianek". Podczas legitymowania okazało się, że oprócz zatrzymanego prawa jazdy, mężczyzna posiada zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a ciagnik, którym kierował, nie posiadał aktualnych badań technicznych.

Ciągnik rolniczy, którym jechał 55-letni mieszkaniec gminy Jarocin, został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. 55-latek odpowie za kilka przestępstw, m.in. za niestosowania się do orzeczonych środków karnych, za które grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.