Siedzący za kierownicą 22-latek miał cztery aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, a jego auto nie posiadało ważnych badań technicznych.
Kilka dni temu policjanci z komisariatu w Radymnie pełniąc służbę na terenie miasta, na ul. Lwowskiej zatrzymali do kontroli drogowej osobowe audi. Kierujący nie posiadał przy sobie dokumentu tożsamości. Podczas legitymowania podał dane, które nie pokrywały się w całości z danymi w policyjnych systemach. Po dokonaniu kontroli osobistej okazało się, że mężczyzna posiadał w kieszeni dokumenty na inne dane niż podał wcześniej. Szybko okazało się dlaczego kierujący chciał wprowadzić w błąd funkcjonariuszy.

- Sprawdzenia w policyjnych systemach informatycznych wykazały, że 22-letni mieszkaniec gminy Radymno, który kierował audi, posiadał cztery aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych wydane przez jarosławski i przemyski sąd. Ponadto miał wydaną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, a jego samochód nie posiadał ważnych badań technicznych - informuje KPP w Jarosławiu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. 22-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.