27-latek, kierujący osobowym nissanem, zlekceważył przepisy prawa ruchu drogowego i przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 52 km/h.
Nadmierna prędkość na drodze niesie za sobą zagrożenie, zarówno dla nas samych, jak i dla innych użytkowników dróg. Dlatego tarnobrzescy policjanci ruchu drogowego stanowczo zwalczają agresywne zachowania na drogach, a kierowcy, którzy lekceważą ograniczenia prędkości, muszą liczyć się z surowymi konsekwencjami.

W czwartek przed godz.11, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierowcę osobowego nissana. Do zdarzenia doszło na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. 27-letni mężczyzna, kierujący samochodem, jechał z prędkością 102 km/h, przekraczając dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 52 km/h. Mieszkaniec Mielca stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

Pamiętajmy:
Brawura i nadmierna prędkość, to główne przyczyny wypadków, które mogą mieć dramatyczne skutki. Świadome narażanie na niebezpieczeństwo siebie oraz innych uczestników ruchu drogowego stanowi rażący brak odpowiedzialności i zdrowego rozsądku.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.