Nowo przyjęci policjanci złożyli ślubowanie w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku.
Czterech nowo przyjętych policjantów złożyło w Komendzie Powiatowej Policji w Lesku ślubowanie. Odbierając legitymacje z rąk podinspektora Grzegorza Koczery, wzięli na siebie obowiązki i trudy związane z policyjną służbą. Teraz przed nimi kilkumiesięczny kurs podstawowy, po którym wrócą do macierzystej jednostki gdzie rozpoczną służbę.

"Ja obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta..." - to początek roty ślubowania, którą składa każdy przyjmowany do służby funkcjonariusz.
We wtorek czterech nowych funkcjonariuszy, złożyło ślubowanie i odebrało legitymacje z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Lesku, podinspektora Grzegorza Koczery.

Zniszczył samochód i znieważył policjantów
Nowo przyjęci funkcjonariusze rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie podstawowe, na którym będą zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczną m.in. z zakresu przepisów prawa, taktyk i technik interwencji oraz doskonalenia strzeleckiego, a potem wrócą do swojej macierzystej jednostki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.