W komendzie oddziału BiOSG w związku z projektem "Zawodowcy w mundurach" w Przemyślu, odbyła się wizyta uczniów klas ponadpodstawowych.
W piątek (10 marca) w komendzie oddziału BiOSG w związku z projektem "Zawodowcy w mundurach" organizowanym przez Państwową Akademie Nauk Stosowanych w Przemyślu, odbyła się wizyta uczniów klas ponadpodstawowych.

uczniowie w komendzie w Przemyślu

W ramach spotkania młodzież zapoznała się ze strukturą oraz zadaniami Bieszczadzkiego Oddziału SG. Goście mieli okazję zwiedzić nowoczesny obiekt strzelnicy BiOSG. Na jego terenie odbyły się zajęciach z instruktorami strzelectwa oraz funkcjonariuszami Wydziału Zabezpieczenia Działań. Młodzież mogła zapoznać się z obsługą i budową broni oraz sprzętu wykorzystywanego w służbie, a nawet postrzelać na multimedialnym trenażerze.

Projekt "Zawodowcy w mundurach" zorganizowany przez Państwową Akademie Nauk Stosowanych w Przemyślu ma na celu popularyzacje ścieżki zawodowej związanej z obronnością, bezpieczeństwem wewnętrznym i zarządzaniem kryzysowym wśród młodzieży szkół ponadpodstawowych miasta Przemyśla.


Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.