W leżajskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji ślubowania nowo przyjętego policjanta. Nowy funkcjonariusz po wypowiedzeniu policyjnej roty otrzymał z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Leżajsku legitymację służbową oraz policyjną odznakę.
"Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej świadome podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję…" - tak wybrzmiały pierwsze słowa roty wypowiedziane na auli Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku.

Powtarzając za Komendantem Powiatowym Policji w Leżajsku mł. insp. Januszem Mokrzyckim, uroczyste ślubowanie na sztandar jednostki złożył nowo przyjęty funkcjonariusz. Po zakończeniu ślubowania, młody policjant otrzymał swoją legitymację służbową oraz policyjną odznakę.

Dwie policjantki w szeregach mieleckiej policji
W uroczystej zbiórce udział wzięli funkcjonariusze kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku. Nowego policjanta czeka teraz kilkumiesięczne szkolenie zawodowe, po którym rozpocznie on służbę w szeregach leżajskiej jednostki.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.