Za nieostrożne obchodzenie się z ogniem odpowie 78-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która rozpaliła ognisko na łące. Niestety ogień szybko się rozprzestrzenił i na miejscu interweniowali strażacy.
Okres wiosenny to czas, kiedy m.in. porządkujemy ogródki. Niestety wiele ludzi nadal traktuje jako jedną z prac porządkowych wypalanie traw. Policjanci przypominają, że lekkomyślne obchodzenie się z ogniem może prowadzić do groźnych pożarów.

Przekonała się o tym 78-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego, która w minioną sobotę postanowiła rozpalić ognisko na pobliskiej łące. Niestety ogień szybko się rozprzestrzenił i kobieta zaczęła gasić palącą się trawą za pomocą m.in. łopaty.

Tragedia w Dobryni. W pożarze domu zginęły dwie osoby
Straż pożarną wezwał na miejsce mężczyzna, który zauważył rozprzestrzeniający się ogień. Na miejscu interweniowali również policjanci, którzy ustalili okoliczności zdarzenia. W trakcie rozmowy z funkcjonariuszami 78-latka przyznała, że jej lekkomyślne zachowanie doprowadziło do pożaru. Kobieta odpowie za popełnione wykroczenia.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.