Aż do trzech prób kradzieży doszło w jednym ze sklepów na terenie Leżajska. Koneserzy alkoholi i konserw zostali ujęci przez ochronę i przekazani policjantom. Wszyscy trzej sprawcy popełnili wykroczenia i zostali ukarani mandatami.
Wczoraj (29 marca), funkcjonariusze leżajskiej komendy, aż trzykrotnie interweniowali w sprawie kradzieży sklepowych, do których dochodziło w ciągu dnia na terenie jednego ze sklepów w Leżajsku.

Pracownicy ochrony, znajdujący się w sklepie, bacznie przyglądali się zachowaniom klientów odwiedzających sklep. W trzech przypadkach ujawnili próby kradzieży sklepowej. W dwóch przypadkach sprawcy usiłowali ukraść alkoholu o wartości 114,99 zł oraz 239,98 zł. W kolejnym przypadku dwóch konserw oraz dwóch saszetek do butów. Sprawcy, ujęci przez pracowników ochrony, zostali przekazani policjantom. Okazali się nimi trzej mężczyźni w wieku 34, 36 i 41 lat.

Wpadł pechowy złodziej
Odzyskane towary, w nienaruszonym stanie, wróciły na półki sklepowe. Z uwagi na to, że każdy z tych czynów stanowił wykrocznie, ponieważ wartość każdej ze skradzionych rzeczy nie przekroczyła kwoty 500 zł, sprawcy zostali ukarani przez policjantów mandatami.

Nikt jeszcze nie skomentował. Bądź pierwszy!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. terazKrosno.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.